Detera

Kompanija „Detera“ – tai dinamiškai besivystanti kvalifikuotų specialistų grupė, teikianti įvairios paskirties ir apimties aplinkos tvarkymo paslaugas. Savo veiklą mes pradėjome plėtoti nuo 2005 metų. Čia dirba tik profesionalūs darbuotojai, turintys didelę darbo patirtį šioje srityje, todėl mūsų darbų kokybė yra garantuota. Esame lanksti kompanija, nuolat besidominti naujausiomis technologijomis, į savo verslą nuolat investuojame, atsinaujindami techniką ir įrankius.
Mūsų paslaugos yra labiau orientuotos į individualių namų kiemų įrengimą, o siekdami išlaikyti žemas kainas, dirbame su individualios veiklos ir verslo liudijimais. Pagrindinis mūsų prioritetas yra kliento poreikiai, todėl esame visada pasiruošę tartis dėl abiems šalims optimaliausio varianto - kokybės ir kainos atžvilgiu. Visus projektus stengiamės įgyvendinti kuo greičiau, laikydamiesi visų kokybės reikalavimų.
Kompanijos „Detera“ stipriosios pusės – patirtis, sąžiningumas, kokybė, patikimumas, lankstumas, bei  harmoningų ir draugiškų santykių išlaikymas.

Kas laikosi taisyklės darbą tikrinti mintimi, o mintį darbu… tas negali klysti, o jeigu ir suklysta, tai greitai randa teisingą kelią. (J. V. Gėtė).